Динаміка розвитку технологій доступу та передачі даних і сучасні запити бізнесу та приватних мереж на якісні послуги вимагають від операторів постійної уваги до архітектури мережі на кожному її рівні, від фізичного до транспортного, від підсистеми доступу до дизайну ядра.

Маючи власну розгалужену оптоволоконну мережу та присутність у датацентрах-точках обміну трафіком, компанія ВОЛЗ у листопаді-грудні 2020-го року побудувала нове ядро мережі L2 з пропускною здатністю 200 Гбіт/с та успішно ввела його в експлуатацію.

У якості комутаторів ядра було обрано комутатори Juniper. Між комутаторами було побудовано подвійне кільце 2×100 Гбіт/с з протоколом резервування ERPS, що в разі подвійної відмови на каналі між комутаторами забезпечить час відновлення топології мережі до 50 мс. Підключення комутаторів рівня доступу до ядра здійснено також через подвійні лінки 200 Гбіт/с, так само безпосередньо до ядра підключено й маршрутизатори ядра (Juniper MX).

Така модернізація зробила нашу мережу значно продуктивнішою й надійнішою, що дасть нам змогу більш якісно надавати послуги доступу та передачі даних нашим клієнтам та партнерам.

2021.01.04, 12:29

« Tilbake

Powered by WHMCompleteSolution