Раді повідомити нашим клієнтам та партнерам, що в листопаді-грудні 2020-го року, паралельно із модернізацією ядра мережі L2 та на базі цього ядра, наша компанія побудувала нове ядро L3 із швидкостями підключення між маршрутизаторами та до рівня доступу до 200 Гбіт/с.

В якості маршрутизаторів ядра вибрано маршрутизатори серії Juniper MX. Маршрутизатори підключено до кільця ERPS 2×100 Гбіт/с лінками, а також додатковими 100 Гбіт/с лінками їх зʼєднано між собою.

На кожному маршрутизаторі ядра є аплінки на основні точки обміну трафіком, PNI на різні контент-мережі, а також по кілька аплінків на операторів рівнів L2–L1 tier.

Підключення рівня доступу до модернізованого ядра реалізовано таким чином, щоб гарантувати нашим клієнтам та партнерам безперебійність послуги у разі виходу з ладу будь-якого маршрутизатора ядра L3 чи комутатора ядра L2.

Безпосередньо до маршрутизаторів ядра підключено Arbor Sightline — високоінтелектуальну систему захисту від (D)DoS атак 3–7 рівнів.

Така модернізація зробила нашу мережу значно продуктивнішою, надійнішою й безпечнішою, що дасть нам змогу більш якісно надавати послуги доступу до глобальних ресурсів мережі Інтернет нашим клієнтам та партнерам.

2021.01.04, 12:29

« Назад

Powered by WHMCompleteSolution